Sex guide

Sex guide

Dlaczego prezerwatywa

Dlaczego prezerwatywa

Prezerwatywa zabezpiecza przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ponadto prezerwatywy Unimil mogą też dodać pikanterii współżyciu i pozwolą odkryć nowe doznania.

  • Prezerwatywa jest jedynym środkiem zapobiegającym zakażeniu chorobami przenoszonymi drogą płciową i HIV. Zaleca się jej stosowanie podczas każdego stosunku płciowego z penetracją. Ryzyko przeniesienia wirusa HIV w trakcie zbliżenia analnego jest mniejsze, lecz mimo to zaleca się stosowanie prezerwatywy

Prezerwatywa chroni kobiety przed rakiem szyjki macicy

Prezerwatywa sprawia, że współżycie jest zdrowsze i bardziej higieniczne

Prezerwatywa może zapobiegać niechcianej ciąży

Zalecane jest stosowanie prezerwatyw podczas stosunków płciowych odbywanych z jednym lub wieloma nowymi partnerami lub z regularnym partnerem, którego nie jesteśmy pewni

Unimil znany jest z cienkości produkowanych prezerwatyw. Tuż po ich założeniu, całkowicie zapomina się o ich istnieniu (Unimil Contact 003 jest supercienki: zapewnia absolutny komfort i naturalne doznania)

Prezerwatywa pozwala na urozmaicenie przyjemności (prezerwatywy o różnej powierzchni, stosowane wraz z nakładką wibracyjną) i może dodać pikanterii twojemu życiu seksualnemu

Dlaczego prezerwatywa

Sposób użycia

Sposób użycia
  • Krok 1

Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę, aby jej nie uszkodzić przy rozrywaniu opakowania.
Opakowanie foliowe otwierać delikatnie, nie używając ostrych narzędzi. Prezerwatywę wyjmować ostrożnie, by nie spowodować jej uszkodzenia np. paznokciem, biżuterią itp.

  • Krok 2

Prezerwatywę należy założyć na penisa w stanie erekcji, przed jakimkolwiek kontaktem narządów płciowych partnerów. Tylko prawidłowe założenie pomoże uniknąć niepożądanej ciąży i zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Prezerwatywę należy umieścić na czubku penisa, rulonikiem na zewnątrz.

  • Krok 3

Kciukiem i palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić zbiorniczek prezerwatywy w taki sposób, aby zapobiec dostaniu się powietrza do jej wnętrza – pozostawienie powietrza w prezerwatywie może spowodować jej pękniecie. Drugą ręką nałożyć prezerwatywę na członek w stanie wzwodu.
Prezerwatywa nie powinna ściśle przylegać do szczytu członka – należy pozostawić do 2 cm wolnego miejsca, a następnie rozwinąć rulonik aż do nasady penisa.

  • Krok 4

Bezpośrednio po wytrysku nasienia ostrożnie wycofać penisa, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie. Po stosunku należy unikać kontaktu z pochwą zarówno zużytej prezerwatywy jak i penisa, aby nie dopuścić do przedostania się spermy. Zużytą prezerwatywę należy zawinąć w papier i wyrzucić do śmieci (nie do toalety).

Nigdy nie używaj tej samej prezerwatywy dwa razy, nawet w przypadku następujących po sobie stosunków!

Sposób użycia